Vintage Series

FertigParkiet Maxi Vintage Series

Współczesny design to poszukiwanie harmonii. Otaczanie się przedmiotami, kolorem i fakturami, które odzwierciedlają naszą osobowość. W tym celu mieszamy style, łączymy dodatki i meble z różnych epok. Poszukujemy rozwiązań zaskakujących i zupełnie innych niż wszystkie. Bo nasz dom to my. Zamiast bezpiecznych rozwiązań na lata, chętniej eksperymentujemy, by kreować wnętrza, w których będziemy czuli się dobrze, jak u siebie, będziemy z nimi stanowić spójną całość.

Właśnie po to powstała Vintage Series. Na każdy z dekorów składają się trzy rodzaje elementów o zróżnicowanej strukturze wykończenia powierzchni, począwszy od szczotkowania przez oryginalne heblowanie powierzchni, aż po delikatne ślady po pile. Bawiąc się tymi fakturami i nieoczywistymi różnicami kolorystycznymi możemy liczyć na absolutnie niepowtarzalny efekt.

Dzięki zastosowaniu takiego zróżnicowanego wzornictwa w jednym dekorze, produkty z Vintage Series dobrze prezentują się nie tylko na podłodze. Coraz częściej znajdują zastosowanie na ścianie, suficie czy wezgłowiu łóżka.

Podłoga rekomendowana
do stosowania na ogrzewaniu
podłogowym

Co czyni Vintage Series unikalną?

Każdy dekor składa się z elementów ozdobionych trzema różnymi
rodzajami wykończeń powierzchni:

Szczotkowanie

Precyzyjne wyszczotkowanie miękkich części słojów pozwala wyeksponować naturalny rysunek drewna i uzyskać efekt delikatnego postarzenia podłogi.

Heblowanie

Autorska metoda heblowania powierzchni w celu nadania jej delikatnie rustykalnego charakteru. Proces ten ma na celu podkreślenie naturalnej struktury drewna.

Delikatne poprzecznie ślady po pile

Subtelne, prostopadłe do krawędzi elementu nacięcia piłą na powierzchni. Ślady te tworzą nieregularną strukturę dzięki czemu podłoga ma intrygująco surowy charakter.

4 warstwy olejowosku

Olejowosk wnika w strukturę drewna, dzięki czemu podkreśla jego naturalne piękno i jednocześnie zabezpiecza podłogę.

Fazowanie czterostronne

Polega na delikatnym ścięciu wszystkich czterech krawędzi deski. Podkreśla kształt desek, optycznie eksponuje poszczególne elementy podłogi.

Kolekcja Vintage to propozycja dla osób odważnych, z fantazją, poszukujących nieoczywistych połączeń aranżacyjnych.

Ta podłoga pozwala łączyć stare z nowym, szkło skomponować z cegłą i stalą. Operować światłem, by wyeksponować to, co w tych materiałach i fakturach najciekawsze.

Kolekcja Vintage Series
dostępna jest w wymiarach:

długość: 1100 - 1200 mm
szerokość: 70 mm
grubość: 15 mm

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.