Podłogi drewniane

Podłogi drewniane i parkiety, producent

Jednym z najbardziej uniwersalnych i pożądanych surowców od setek lat jest drewno. To z niego od zarania dziejów ludzie wytwarzali narzędzia czy budowali domy, a następnie dzięki niemu upiększali je i nadawali indywidualnego charakteru. Rozwój technologii sprawił, że z tego materiału wytwarzane jest niemal wszystko, a jedyne ograniczenie stanowi tak naprawdę wyobraźnia twórcy. Ta wyjątkowa uniwersalność spowodowała również, że ludzie zapragnęli stworzyć swoje wymarzone cztery kąty, wykorzystując do tego stylowe parkiety i podłogi drewniane, które wzbogacają wystrój każdego mieszkania.

Parkiety i podłogi drewniane to wizytówka Twojego domu

Wiele osób zastanawia się, co wyjątkowego jest w parkietach i podłogach wykonanych z drewna, że są tak chętnie wybierane i stosowane na całym świecie. Otóż, przede wszystkim stanowią prawdziwą ozdobę każdego mieszkania ze względu na swój piękny wygląd. Poza tym duża różnorodność gatunków powoduje, że wszystkie produkty mają swój unikalny styl. To z kolei sprawia, że można je aranżować na dowolny sposób, nie ważne czy parkiety są wykonane z jesionu, dębu, merbau czy orzecha. Kolejnym niewątpliwym atutem jest ich wytrzymałość oraz możliwość renowacji. Dzięki tym cechom nie trzeba notorycznie wymieniać zamontowanych produktów, gdyż mogą służyć przez wiele lat.

Jedyny taki salon podłóg w Łodzi

Jawor-Parkiet to producent podłóg drewnianych z wieloletnim doświadczeniem, który stawia przede wszystkim na funkcjonalność i unikatowość prezentowanych przez siebie produktów. W naszym salonie wspieramy Klienta począwszy od momentu dokonywania wyboru, przez montaż desek aż po doradztwo w zakresie impregnacji i pielęgnacji. Służymy radą odnośnie doboru odpowiednich środków chroniących zamontowane produkty przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe czy typowymi uszkodzeniami mechanicznymi np. zarysowaniami. Nasz salon słynie z wysokiej jakości stylowych desek oraz ich bogatej oferty, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i umówimy się na pomiary.
Skontaktuj się z nami
FertigParkiet FertigDeska Color Inspiration Chevron Design Experience Design Experience Maxi Luxury Luxury Maxi RetroCollection Vintage Series
Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet