O nas

SPECJALIŚCI W SWOIM FACHU

Salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Łodzi to nie jest zwykłe miejsce. Za jego sukcesem stoi firma z wieloletnią tradycją na lokalnym rynku. Miejsce to powstało z inicjatywy Strefy Kąpieli, firmy, w której od lat wspieramy klientów w aranżacji wymarzonych wnętrz. Strefa Kąpieli rozpoczęła swoją działalność w 2013 r. Początkowo specjalizowaliśmy się wyłącznie w armaturze łazienkowej, jednak już po trzech miesiącach włączyliśmy do oferty podłogi drewniane i rozwijaliśmy ten obszar działalności przez lata, zbierając doświadczenia i zdobywając wiedzę na temat potrzeb naszych klientów.

733
Z PASJI DO PARKIECIARSTWA

W 2019 r. przyszedł czas na przełomowy moment, którym było otwarcie jedynego w Łodzi salonu sprzedaży Jawor-Parkiet. Dzięki temu mamy obecnie możliwość oferować klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów i usług.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Dobry produkt to połowa sukcesu. Dlatego zapewniamy kompleksową usługę, która składa się z profesjonalnego doradztwa i wsparcia w doborze podłogi, montażu podłóg drewnianych nawet do najbardziej wymagających wnętrz oraz późniejszej pielęgnacji i renowacji powierzchni. Nasze sprawdzone ekipy montażowe zajmują się renowacją wyeksploatowanych powierzchni dając im drugie życie, dzięki czemu wciąż zachwycają naturalnym pięknem.

Chętnie podejmujemy wyzwania, dlatego nie ma dla nas projektów, których nie da się zrealizować. Jeśli marzy Ci się drewniana podłoga, masz na nią niecodzienny pomysł ? nasz salon to najlepsze miejsce w Łodzi na realizację.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Salon Jawor-Parkiet Łódź
al. Włókniarzy 203
90-768 Łódź

salon@jaworparkiet-lodz.pl
536 811 666